Escapade 600 Łódź Motorowa Mazury

Od 190 zł

Zwinny i wygodny jachcik motorowy bez patentu z silnikiem 20 KM, kuchenka, lodówka, bimini, woda bieżąca i WC na pokładzie

Escapade 600 Łódź Motorowa Mazury

RegionMazury, Wielkie Jeziora Mazurskie
Port: Giżycko, Wilkasy
Rok budowy: 2019 
Liczba miejsc do spania: 6
Silnik: zaburtowy 20KM
Wynajem bez patentu

Jacht motorowy Escapade 600 to bardzo nowoczesny i komfortowo wyposażony motorowy jacht kabinowy o dł. 5,98m typu pilothouse. Jacht ten jest idealny do żeglugi w umiarkowanym klimacie Jezior Mazurskich. Dzięki znakomitemu wyposażeniu możemy z niego korzystać na Mazurach w każdych warunkach pogodowych. Mazury jacht czarter
  Łódź Escapade 600 łączy atrakcyjną linię z wysokim komfortem użytkowania. Jest perfekcyjnym wyborem dla tych, którzy planują wypady wędkarskie na mazurskich jeziorach, uwielbiają sporty wodne, bądź też preferują spędzenie z rodzinką kilku dni na wodzie.
Kabina sypialna mieści 3-4 osoby dorosłe (dł. 2,15m; szer.1,95m; wysokość od siedziska 0,97 m). Pod powierzchnią do spania znajdują się olbrzymie bakisty (ok. 400l).
   Obszerny kokpit jachtu Escapade 600 wyposażony jest w stolik biesiadny, wygodnie i regulowane siedzenie kubełkowe dla sternika, wygodną tylną kanapę (dł.2,05m; szer.0,53m), która ma możliwość podwojenia swoich rozmiarów poprzez rozłożenie, dając dodatkową powierzchnię do opalania, wypoczynku lub spania dla kolejnych 2 osób. Ciekawym rozwiązaniem jest cabrio, które po złożeniu, chowa się za tylną kanapą, co sprawia, że gdy nie jest wykorzystywane, nie przeszkadza w użytkowaniu łodzi. 
   Na jachcie jest umywalka i prysznic z zapasem wody (50- 80l). W części rufowej znajduje się teleskopowa drabinka, która po złożeniu mieści się pod klapą. W części dziobowej znajduje się wygodny trap, który pozwala załodze wchodzić na łódź prosto z kei.  

Chwilę relaksu i odpoczynku podkreśli nam świeżo zaparzana kawa, która możemy przygotować sami dzięki kuchence zamontowanej bardzo dyskretnie w prawej burcie. Świeżo złowiona i usmażona rybka dopełni przyjemności dla wszystkich fanów wędkarstwa
Nowatorskim i niespotykanym rozwiązaniem w łodziach pilothouse jest pokład słoneczny na dachu łodzi gdzie mogą opalać się aż dwie osoby. Jest to ulubione miejsce wszystkich spragnionych mazurskiego słońca oraz niepowtarzalnych emocji i wrażeń podczas pływania.

Cena czarteru bez patentu zawiera ubezpieczenie (OC, AC, NW, rzeczy osobiste)

Jacht ESCAPADE 600 jest nowy, zwodowany zosatał w lipcu 2019.
Ilość osób na pokładzie : 6
Silnik: 20 KM ,Mercury +śruba uciągowa
Długość jachtu 6m, szerokość 2,5m. Instalacja 230V.

Wyposażenie jachtu motorowego Escapade 600:
-echosonda SIMRAD Go7 +mapy
-lodówka z zamrażarką
-aneks kuchenny (kuchenka 2 palnikowa, zlew ze stali nierdzewnej, kran), garnek, patelnia, czajnik, zastawa stołowa, deska do krojenia, miska itp.
-telewizor TV 21,5” w kabinie
-materace wewnętrzne kabiny z 2 poduszkami
-materace zewnętrzne tylnej kanapy(kanapa rozkładana)
-materace na dach
-radio Sony Marine
-toaleta chemiczna WC
-prysznic zewnętrzny
-kompletne zadaszenie kokpitu chowane za tylną kanapą
-platformy kąpielowe z drabinką