Balt Tytan 818 Jacht Motorowy Mazury

Od 249 zł

Wygodny i zwrotny jacht motorowy bez uprawnień, 6 miejsc do spania, stojak na rowery, silnik Suzuki 25 KM, ster strumieniowy, WC, ogrzewanie i lodówka.

Balt Tytan 818 Jacht Motorowy Mazury

RegionMazury, Wielkie Jeziora Mazurskie
Port: Millenium Górkło
Rok budowy: 2017 
Liczba miejsc do spania: 6
Silnik: zaburtowy 25 KM
Wynajem bez patentu

Jacht Balt Tytan 818 to ponad 8 metrowa zwrotna i wygodna jednostka motorowa. Ciekawy design i kształt tej łodzi motorowej pozwala sądzić, że przy odpowiedniej jednostce napędowej jacht bez problemu wejdzie w Mazury jacht czarterślizg.

Oferowana w czarterze łódź spacerowa napędzana jest zaburtowym silnikiem japońskiej marki Suzuki o mocy 25 KM. To w zupełności wystarczy aby wynająć ten jacht bez uprawnień

Jacht Balt Tytan 818 dysponuje trzema wygodnymi kajutami, każda z miejscami do spania dla 2 osób. Poza tym w mesie poza kompletnie wyposażoną kuchnią znajduje się wygodny stolik z siedziskami, które po rozłożeniu dają nam miejsce do spania dla kolejnych dwóch osób. Jednak aby było nam wygodnie zalecamy aby na pokładzie było maksymalnie 6 załogantów. Jacht z uwagi na cenę i ilość miejsca polecamy szczególniue dla rodziny z 1-2 dzieci, lub pary, lub dla 4 znajomych.

Jacht motorowy Balt 818 jest bardzo dobrze wyposażony. W kuchni znajdziecie, lodówkę, zlew z bieżącą wodą, kuchenkę gazową dwupalnikową. Łazienka posiada praktyczną toaletę chemiczną, którą możecie opróżnić w każdym porcie - to niewątpliwa zaleta ze względu na fakt, że jeszcze niewiele portów na Mazurach wyposażonych jest w stanowiska odpompowania fekaliów z tzw. toalet morskich (ze zbiornikiem na nieczystości).

W kokpicie jachtu znajdują się wygodne siedziska wyposażone w miękkie i wodoodporne materace oraz miejsce na stolik. Tu można każdego poranka wypić kawę, lub wieczorem posiedzieć przy winie lub piwku. :) Kokpit jest również osłonięty namiotem z przezroczystymi oknami, który można zaciągnąć przy deszczu, oraz zrolować gdy jest ciepło i słonecznie.

O zwrotność i bezpieczeństwo manewrów portowych szczególnie przy silniejszym wietrze zadba wydajny dziobowy ster strumieniowy Lewmar. Istnieje możliwość montażu stojaków na rowery, które pozwolą Państwu na wycieczki po okolicy podczas cumowania w jednej z wielu marin na Wielkich Jeziorach Mazurskich.

W cenie czarteru jachtu motorowego Balt 818 oferujemy szkolenie z jego obsługi, oraz pełen serwis w trakcie rejsu po Wielkich Jeziorach Mazurskich.

Dane techniczne jachtu
Długość: 8,48 m
Szerokość: 2,70 m
Ciężar: 1900 kg
Silnik: 25 KM
Zanurzenie: 0.4 m
Zbiornik paliwa: 45 l. 

WYPOSAŻENIE JACHTU BALT TYTAN 818

- nawigacja GPS wielkich jezior mazurskich
- echosonda
- dziobowy ster strumieniowy
- ogrzewanie
- kuchenka dwupalnikowa +szafki
- kambuz ze zlewozmywakiem
- wyposażenie kuchni
- lodówka 12V
- zlew i kran z wodą pitną (zbiornik 170 l.)
- pompa zęzowa
- telewizor płaski z USB
- łazienka z toaletą chemiczną
- instalacja wodna
- środki ratunkowe (kapoki, apteczka)
- gaśnica
- radio, 2 głośniki w messie, antena
- bagażnik na rowery (na zamówienie)
- stolik w kokpicie